NASZ ZESPÓŁ

O NAS

Zarząd Fundacji

Oliwia Aziz

Fundatorka i Prezeska Fundacji #niezamłodzi. Absolwentka programu Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz stypendystka Sur-Place Fundacji Konrada Adenauera.

Koordynatorka programu ambasadorskiego
w międzynarodowej kancelarii CMS. Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Dwukrotnie wyróżniona Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Maja Skubina

Studentka Zarządzania Finansami i Rachunkowości. 

Członkini Samorządu Studentów UW, udziela się we wszelkich akcjach i wolontariatach. Swoją przyszłość wiąże z działalnością finansową. 

Wiola Rosołoniec

CEO agencji marketingowej PRosta Komunikacja.
 
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Wydziału Dziennikarstwa, Informacjii Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wspiera rozwój studenckiej przedsiębiorczości w Inkubatorze Uniwersytetu Warszawskiego

Zespół Fundacji

13

Przemysław Kawka

Studiuje Przedsiębiorczość i finanse na Uniwersytecie  Ekonomicznym w Katowicach. Od najmłodszych lat jestem związany z polityką młodzieżową
i budowaniem postawy obywatelskiej poprzez działanie w Samorządzie Uczniowskim, Młodzieżowej Radzie Miasta Jaworzna, Młodzieżowym Sejmiku Województwa Śląskiego. 

6

Michalina Łysiak

Jestem osobą, która nie lubi siedzieć
w miejscu dlatego zajmowanie się social mediami Fundacji było dla mnie naturalnym wyborem. Chętnie angażuje się w różne projekty, które przyczyniają się na rzecz rozwoju młodych ludzi, Polski
i Europy.

WhatsApp Image 2023-03-05 at 20.00.53

Kinga Szałek

Jestem studentką Stosunków Międzynarodowych II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się tym, co dzieje się na świecie,
w szczególności polityką społeczną, migracjami, a także gospodarką wodorową.

klara nadolska

Klara Nadolska

Studentka ostatniego roku studiów na kierunku lekarskim na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwentka liceum międzynarodowego w Lyonie – Cité Scolaire Internationale. Za wybitne osiągniecia naukowe, otrzymała nagrodę od prezydenta miasta Lyon. W wolnym czasie angażuje się w akcje i przedsięwzięcia o charakterze obywatelskim. Pasjonuje się literaturą
i podróżowaniem.

Julia Synowiec

Julia Synowiec

Studiuję psychologię na Oxfordzie, a w wolnej chwili działam politycznie i walczę o prawa młodych! Pogrywam na pianinie, gitarze, a czasem nawet uda mi się coś naszkicować. Jestem tutaj dla Was, ale przede wszystkim dla naszej przyszłości, abyśmy mogli kiedyś wspólnie obudzić się czując się silni, wiedząc, że razem możemy wszystko! 
7

Julia Zalewska-Bizuk

Jestem również absolwentką Stosunków Miedzynarodowych oraz studiuje Nauki Polityczne na UW. Jestem wiceprezeską Studenckiego Koła Działalności Humanitarnej oraz współautorką książki Chaos nad Chaosami . Prowadzę bloga Szkiełko i Oko dotyczącego polityki międzynarodowej. 
 
3

Weronika Paczkowska

Aktualnie pełnię funkcję asystenta ds. zarządzania stowarzyszenia przy ELSA Białystok oraz czynnie działam w kołach naukowych na swoim wydziale.
Do projektu dołączyłam, ponieważ wierzę, że jako młodzi ludzie mamy siłę przebicia w społeczeństwie i swoim przykładem jestem w stanie to udowodnić!

10

Michał Kułak

Studiuje psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się neuropsychologią kliniczną, psychometrią oraz psychoonkologią. W przyszłości planuje praktykę kliniczną. Wolontariusz na oddziale hematologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM oraz lider wolontariatu fundacji DKMS na Uniwersytecie Warszawskim.

9

Małgorzata Klimczok

Studentka prawa w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Asystent prawny oraz wychowawca kolonijny, a przede wszystkim społeczniczka. Główne motto którym kieruje się przy działaniach to: „never give up”.

12

Vanessa Caproni

Obecnie studiuję Stosunki Miedzynarodowe (drugi rok) na Uniwersytecie Warszawskim oraz jestem członkinią Forum Młodych Dyplomatów. Najbardziej dumna jestem z mojego uczestnictwa w Model Europan Union w Strasburgu. Pasjonuję się Unia Europejską i instytucjami unijnymi i marzę, aby kiedyś tam pracować 

WhatsApp Image 2023-03-05 at 20.00.53

Bartosz mościcki

Studiuje stosunki międzynarodowe i prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem równiez członkiem zarządu Forum Młodych Dyplomatów. Interesuje się tym, co dzieje się na świecie, dyplomacją oraz polityką międzynarodową. Pragnie działać na rzecz lepszego dialogu i relacji pomiędzy narodami.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam quis sem lacus.

Dowiedz się więcej o naszej działalności

ZAOBSERWUJ NAS!